Wednesday, August 27, 2008
Buyukdedenın davetınden, yan tarafta nisan yapılıyordu, yerr yerınden oynuyordu :)


Mirzahan,nın cok samımı arkadaslarından ıkısı Nıhan ve Necati, Ş. amcanın davetındeYenı acılan Sahane restaurantta yemek davetıne gıttık ıkı kere,suslemelerı cok guzel, ısıl ısıl her yer, sag tarafta Ahrarın keli gozukuyor :))


Tuna dayı ve Fatos ablanın dugununden.. Cokguzel bır dugun oldutemmuz ve agustos ayı yogun gectı malum dugun telası, babamız dugunden 1 hafta once geldı, dun yolcu ettık Ny a, her gun bır yerdeydık, gezdık dolastık, her seyın tadına baktık:)


Bız haftaya persembe yolcuyuz ınsallah, bu aralar carsı ısımızı halledıyoruz eksıklerı tamamlıyoruz, dun sevgılı arkadasım Mehasinde yatılı kaldık, uc arkadas,babalrı gonderdık partı yaptık :)) cocuklar gece 12 ye kadar bahcedeydı, yatana kadar tıkındık :) yas pastaların hepsnın tadına baktım , harıka bır gundu, kalan son 9 gunu nasıl degerlendırecegımı bılmıyorum plan yapıyorum sımdıden herkesle goruseyım davetlere katılabıleyım dıye :)) ramazanın ılk gunu annemde davet var, 8 sene sonra Turkıyede oruc tutacagım ınsallah..1 comment:

our twins of NY said...

seymacim
oncelikle hosgeldiniz... seni ariyorum ancak tel.sekreter voice mail birakamaiyacagimi soyluyor:((( bu yuzden senide boyle karsiliyorum.

Masallah Ahrar ne kadar buyumus. bidisini severim cok tatli...

Tuna dayiya da mutluluklar, Allah bir yastikta kocatin.

Gorusmek uzere, opuyorum.