Thursday, August 19, 2010

Ramazan

Resim 1034_picnik

Ny'da itfayenin cıkardıgı ses o kadar fazlaki yanınızdan gecerken kulaklarınızı kapatmak zorunda kalabılırsınız, cok da sık gecer caddelerden her kazaya mutlaka gidiyor itfaye dun yine evin onunden gecerken baktım evin tam onunde durdu cadde kenarında park etmis olan arabaya dogru hareket etti itfayeciler , arabadan dumanlar cıkıyordu hemen mudahele ettiler sondurduler, araba tamamen yanmadan kurtardılar .Resim 1033_picnik


Resim 1037_picnik

Ahrar abisi ne yaparsa aynısını taklit ediyor mp3 de muzik dinlemekte bunlardan birisi, bu isi yaparken cok da ciddi :)

Resim 1041_picnik

Aksamları iftara camiye gidiyoruz, teravihe kalamıyorum her gun, Ahrar 'la ilgilenmek lazım tek basına bırakamıyorum camide , alıp basını gitmisligi var oncesinde :) babamızı beklemıyoruz biz de arkadaslarla yuruyerek eve gidiyoruz giderken parkı ziyaret ediyoruz hava sıcak okullar tatil olunca saat 11 de bile parklar dolu, eve gelisimiz on ikiyi buluyor.
Ramazanın ilk haftasını bitirdik , guzel ve zevkli geciyor :)

5 comments:

nohut oda said...

gercekten bu ramazan cocukların duzenı kalmadı..
ama olsun yasamaları ve farketmelerı adına ramazanı guzel oluyor..bırde davulcuyu duyabılseler:) tam olacak..
sevgıler canım

Anonymous said...

Hayırlı Ramazanlar sevgili Şeyma . Özlemiştik sizleri , uzun süre göremedik .Hoşgeldiniz de diyelim. Minik afacanları öpüyorum.

ZarpandiT said...

ahrarın hallerini özlemişim en çokta :)

our twins of new york said...

Hosgeldin Seyma'cim:)
Itfaiye ve ambulansin heryere 3-5 dk.icinde ulasmasina cok memnun olmakla beraber, en ufacik birseyde bile 3'er, 5'er gelmelerine + o kulaklari sagir eden siren seslerine sinir oluyorum( Itfaiye demisken bir arkadasin basina gelmis olan tirajikomik bir olay geldi aklima:))

Anonymous said...

rabbim agzinizin tadini bozmasın. günler cok uzun iftardan sonra zor takat buluyor kendinde. birde su le doldurulan mide yemekte istemiyor. rabbim kolaylık versin. oglusları öp